Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Rahvusvahelise koostöö toetused on taas avatud!

07.01.2020
Ootame Eesti vabaühenduste rahvusvahelise koostöö võimekust ja rahvusvaheliselt tegutsemise mõju nähtavust tõstvaid taotlusi.

Reisitoetuste konkursi raames toetame vabaühenduste esindajate osalemist rahvusvahelisel kodanikuühiskonna alasel sündmusel, katusorganisatsiooni korraldatud sündmusel, rahvusvahelise koostööprojekti ettevalmistaval töökoosolekul ja osalemist koolitusel välismaal. Lisaks toetame väliseksperdi toomist vabaühenduse poolt korraldatud Eestis toimuvale kodanikuühiskonnaalasele avalikule sündmusele või koolitusele.

Välisprojektide omafinantseeringu konkursi raames pakume tuge vabaühendustele, kes on saanud toetust välisrahastajale esitatud rahvusvahelise koostööprojekti elluviimiseks või kes osalevad vastavas projektis partneritena.

Rahvusvaheliste katusorganisatsioonide suursündmuste konkurss on ette nähtud rahvusvahelise katusorganisatsiooni Eestis toimuva suurürituse korraldamiseks Eesti liikmesühenduse poolt.

Reisitoetuste konkursi rahaline maht on 30 000 eurot aastas ning taotlusi võtame vastu, kuni eelarves vahendeid jätkub. Välisprojektide omafinantseeringu konkursi ja rahvusvaheliste katusorganisatsioonide suursündmuste konkursi rahaline maht on kokku vähemalt 85 000 eurot aasta kohta ning toetusi anname välja taotluste laekumise järjekorras kahe toetussuuna üleselt kuni eelarves vahendeid jätkub.
 
NB! Alates 01.01.2020 kehtivad kõikidele konkurssidele täiendatud tingimused ja kohendatud vormid.
 
Uuri lähemalt siit.