Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Toetuste ajalugu


KÜSK on läbi aastate toetanud sadu vabaühendusi nende tegevusvõimekuse arendamisel, kogukonna käivitamisel, aidanud ellu kutsuda mitmeid kodanikuühiskonda arendavaid algatusi. Siia lehele oleme kokku kogunud varasalve meie poolt ellu viidud konkursside/voorude tulemustest.
 
Toetatud projektide all on võimalik tutvuda iga meie poolt toe saanud projekti lühikirjeldusega, teha päringuid nii aastate, maakondade kui konkreetsete vabaühenduste lõikes. Ka on juures kontaktid, kellega ühendust võtta põhjalikuma huvi korral.

Šveitsi Vabaühenduste Fondi haldas KÜSK aastatel 2011 – 2015. Eesmärgiks oli aktiveerida koostööd avaliku sektori ja vabaühenduste vahel avalike teenuste osutamisel. Selle alaploki all saab tutvuda fondi olemuse ning mõju hinnanguga, samuti heade näidetega.

Sotsiaalse innovatsiooni konkursi abil otsisime 2014. aastal uuenduslikke ideid, mis ühiskonnas olulistele probleemidele lahendusi pakuksid. Sel lehel saab lugeda nii konkursi olemusest kui tulemustest. Sellest konkursist on alguse saanud mitmed mõtted vabaühenduste loovuse ärgitamiseks ning KÜSKi panuse hoogustamiseks, mida edaspidi rakendada.