Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Toetussuunad

Praegu avatud taotlusvoorud

Tähtajad Taotlusvoor
03.02.2022 kell 15:00 Arenguhüpet ettevalmistav 2022. aasta taotlusvoor

 
KÜSKi eesmärk on suurendada Eestis avalikes huvides tegutsevate vabaühenduste tegevusvõimekust ja kujundada nende tööd soodustavat keskkonda. Selle eesmärgi saavutamiseks: 
  • korraldame vabaühendustele erinevaid taotlusvoore ja konkursse – nii nende tegevusvõimekuse suurendamiseks kui kogukondade, koostöö ja turvalisuse arendamiseks.
  • arendame vabaühendusi - pakume nõustamistuge maakondlike arenduskeskuste konsultantide ja erinevate valdkondade ekspertidest nõustajate kaasabil, rahastame laia mõjuga vabakonna tugitegevusi, tellime kodanikuühiskonna arenguid puudutavaid uuringuid ja teeme laialdast koostööd mitmete partneritega, kes Eesti kodanikuühiskonna arenguveduriteks on;
  • toetame rahvusvahelist koostööd -  pakume reisitoetuseid kui ka välisprojektide toetuseid ning lisaks on ka rahvusvaheliste katusorganisatsioonide suursündmuste konkurss.

Kõikidel toetusvõimalustel on eraldi tingimused ja vormid ning kohati varieeruvad ka taotlejale esitatavad nõuded. Seetõttu on oluline enne taotlema asumist huvi pakkuva vooru või konkursiga end täpselt kurssi viia. Kui olete juba projekti läbi viiv ühing, leiate vajalikud aruande vormid oma taotlusvooru või konkursi lehelt. 

Lisaks taotlemise tingimustele reguleerivad KÜSKi toetuste hindamist ja kontrollimist veel mitmed dokumendid:
 
Lähtume vabakonna arendamisel võrdse kohtlemise põhimõtetest ning julgustame ka oma partnereid ja toetuse saajaid nende järgi tegutsemise poole püüdlema. Kuidas me mitmekesisust väärtustame ja võrdse kohtlemise põhimõtteid järgime, loe siit