Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Tegeled organisatsioonide nõustamise ja arendamisega? Anna endast märku!

10.10.2017KÜSK kutsub organisatsioonide nõustamise ja arendamisega tegelevaid eksperte endast märku andma ja vabaühendustele oma teenuseid pakkuma.

Näeme aastast aastasse, et vabaühendused, kes kaasavad oma tegevusvõimekuste arendamiseks projektidesse spetsialiste väljastpoolt oma ühingut, jõuavad tihti edukamate tulemusteni. Aitamaks ühingutel sobivaid arengueksperte leida, on KÜSK juba mitme aasta jooksul nende kohta infot kogunud ja andmebaasi koondanud. Seal on praeguseks juba suur hulk kompetentsi, mida ühingud meelsasti ka kasutavad. Tahame seda aga veelgi laiendada ja kutsume soovijaid sellega liituma.

Anna meile endast märku, kui oled mõne ala asjatundja ja soovid olla vabaühendustele abiks erinevate tegevussuundade arendamisel, arenguhüppe tegemisel. Samuti soovime, et oleksid valmis aitama neil hinnata, kuidas ühe või teise suutlikkuse kasvatamine ühingut laiemas plaanis seatud eesmärkideni viib.

Teiste ekspertide hulka oma nime ja kompetentside kirja saamiseks palume Sul 16. oktoobriks saata täidetud avalduse ankeet aadressil kysk@kysk.ee. E-kirja saates palume Sul kirjutada lühidalt ka oma motivatsioonist - miks soovid vabaühenduste arenguks oma teadmisi rakendada. Kandideerijate sobivusest anname teada nädal aega hiljem.

Arengueksperte koondav andmebaas on mõeldud vabaühendustele, kes soovivad mõne – näiteks KÜSKi poolt toetatud -  projekti raames oma arenguvajadustega tegeleda. Seejuures on iga ühing vaba valima just enda tarbeks sobivat eksperti – kas siis meie poolt soovitatud inimeste hulgast või mujalt. Iga vabaühendus peab ise sõlmima eksperdi kaasamiseks kokkulepped. See puudutab nii töö sisu arutamist kui hinnas kokku leppimist. Kulud saab ette näha ka KÜSKile esitatava projekti eelarves.


Lisainfo: 
Mari-Liis Dolenko, tel 655 64 23, e-post: mariliis@kysk.ee