Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

EV100 kingituste ja sündmuste väiketoetuste taotlusvoor (tähtaeg 06.06.2017)

Aktuaalne

Vormide täitmisel tekkivate tehniliste probleemide korral (nt. vabavaraliste programmide ühilduvusprobleemid) palun võtke ühendust aadressil henri.vaikre@kysk.ee

 


Eestil on tulemas suursugune ja ümmargune tähtpäev – 2018. aastal tähistab Eesti Vabariik oma saja aasta juubelit. Kõik eestlased ja Eesti sõbrad üle maailma on oodatud seda suursündmust tähistama ning tegema Eestile sel puhul kingitusi. Sünnipäevast ja kingitustest saab lähemalt lugeda siit: www.ev100.ee.

EV100 ja KÜSK annavad läbi ühiste taotlusvoorude koos hoogu algatustele, mis on väärilised kingitused meie ühise Eestimaa suure juubeli tähistamiseks.

Mis täpsemalt?

Väiketoetuste taotlusvooru eesmärk on pakkuda lisatuge juba planeeritud sündmustele ja ühistegevustele, mis on mõeldud kingituseks Eesti Vabariigile 100. sünnipäevaks.

Väiketoetused on suunatud sellistele algatustele, mis

  • kingivad Eestile elutervemaid kodanikke ja parandavad vaimset keskkonda;
    (Näiteks kutsuvad rohkem õues liikuma, peredega koos aega veetma, suurendavad põlvkondade vahelist sidusust, pärandavad traditsioone ja loovad uusi, sh on suunatud väärtuskasvatusele)
  • aitavad rikastada füüsilist elukeskkonda ja loovad väärtust tulevikku.
    (Näiteks aitavad luua linnapilti, külasid ja asulaid rõõmsamaks, atraktiivsemaks, ka võivad need olla seotud ajaloolise ja kultuurilise mälu säilitamisega)
Väiketoetuse taotlemiseks peab kingitus olema loodud laialdase koostööna kohalike ja/või valdkondlike inimeste vahel ning pakkuma rõõmu järeltulevatele põlvedele. Samuti rõhutame, et kingitus peab olema enne taotlemist kantud kas EV100 kingituste lehele või EV100 sündmuste kalendrisse. NB! Kingituse lisamise protsess võib võtta aega (EV100 tiim vaatab kõik sisestused eelnevalt üle), seega soovitame hakata seda tegema vähemalt nädal või kaks enne taotlemistähtaega.

Projekti põhitegevused (ehk kingitused Eesti Vabariigile) peab ellu viima ajavahemikul juuli 2017 – detsember 2018.
 
 

Taotlemine

Ühele projektile saab toetust küsida 300-1500 eurot. Omafinantseering ei ole kohustuslik, kuid taotlusvormis tuleb esitada kas, kuidas ja millises mahus panustavad kingitusse teised partnerid. Taotlusvooru kogumaht on 60 000 eurot. Toetame kulusid, mis on otseselt seotud kingituse tegemisega.

Taotlusi võivad esitada Eestis registreeritud eraõiguslikud ja avalik-õiguslikud juriidilised isikud ning riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutused.

Taotluste esitamise tähtaeg on 6. juuni 2017 kell 15.00.

Taotlused tuleb esitada altpoolt leitaval taotlusvormil allkirjaõigusliku isiku poolt digitaalselt allkirjastatuna meiliaadressil kysk@kysk.ee või posti teel või ise kohale tuues aadressil SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Toompuiestee 33a, Tallinn 10149.Tingimused ja vormid:

KÜSKi õigused ja taotleja kohustused
Tingimused
Taotlusvorm (sisaldab ka eelarvelahtreid)  

 


Lisainfo:

     Mariliis Saaret
     Koordinaator

     - Taotlusvoorud
     - NULA inkubaator

     655 6423; 5667 0244
     Mariliis.Saaret[ät]kysk.ee