Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

EV100 teavitustoe taotlusvoor (tähtaeg 28.12.2017)

Aktuaalne

Vormide täitmisel tekkivate tehniliste probleemide korral (nt. vabavaraliste programmide ühilduvusprobleemid) palun võtke ühendust aadressil henri.vaikre@kysk.ee2018. aastal tähistab Eesti Vabariik oma saja aasta juubelit. Kõik eestlased ja Eesti sõbrad üle maailma on oodatud seda suusündmust tähistama ning tegema Eestile sel puhul kingitusi. Sünnipäevast ja kingitustest saab lähemalt lugeda siit: www.ev100.ee

EV100 ja KÜSK on läbi ühiste taotlusvoorude andnud hoogu algatustele, mis on väärilised kingitused meie ühise Eestimaa suure juubeli tähistamiseks.

 

Taotlusvoorust

Teavitustoe taotlusvoorus anname toetusi EV100 kingituste ja sündmuste teavitustegevustele ning jäädvustamisele. Toetust saab küsida näiteks avamissündmusteks, objektide puhul nende märgistamiseks, reklaamiks meediapildis (sh trükised). Samuti on toetus mõeldud kingituse ajalukku jäädvustamisele, nt videoklippide, kroonikate ja trükiste tootmiseks. Toetust saab taotleda ka tööjõukuludeks.

Kingitus peab olema enne taotlemist kantud kas EV100 kingituste lehele või EV100 sündmuste kalendrisse. NB! Kingituste lisamise protsess võib võtta aega (EV100 tiim vaatab kõik sisestused eelnevalt üle), seega soovitame hakata seda tegema vähemalt nädal või kaks enne taotlemistähtaega.

Toetust saab kasutada ajavahemikul 1. jaanuar 2018 – 31. detsember 2018.

Taotlemine

Taotlemine ja projektide toetamine toimub kahes kategoorias. Toetust saab küsida väikesemahuliste teavitustegevuste puhul 200-3000 eurot kingituse kohta ning suuremahuliste teavitustegevuste puhul 3001-10 000 eurot kingituse kohta. Omafinantseering ei ole kohustuslik, kuid taotlusvormis tuleb kirjeldada, kas ja kes kirjeldatud teavitustegevustesse panustavad nii rahaliselt kui muul moel.
 
Taotlusvooru kogumaht on 150 000 eurot, millest väikemahulisteks teavitustegevuste toetamiseks on mõeldud 80 000 eurot ja suuremahuliste teavitustegevuste jaoks 70 000 eurot. 
 
Taotlusi võivad esitada Eesti registreeritud eraõiguslikud ja avalik-õiguslikud juriidilised isikud ning riigi ja kohaliku omavalitsuse asutused. Taotleda ei saa need, kellele on antud EV100 kingituse või sündmuse elluviimiseks otse toetust Riigikantseleilt (piirang ei puuduta neid, kellel on toetusleping KÜSKiga).

Taotluse esitamise tähtaeg on 28. detsember 2017 kell 15.00

Taotlused tuleb esitada altpoolt leitaval taotlusvormil allkirjaõigusliku isiku poolt digitaalselt allkirjastatuna meiliaadressil kysk@kysk.ee või post teel või ise kohale tuues aadressil SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Toompuiestee 33a, Tallinn 10149

Taotlemise tingimused ja vormid
 

Lisainfo:

     Mariliis Saaret
     Koordinaator

     - Taotlusvoorud
     - NULA inkubaator

     655 6423; 5667 0244
     Mariliis.Saaret[ät]kysk.ee