Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Ootame organisatsioonide arendamisega tegelevaid arengueksperte endast märku andma

03.12.2018

KÜSK ootab organisatsioonide arendamisega tegelevaid arengueksperte endast märku andma!

Mõni aasta tagasi lõi KÜSK andmebaasi arenguekspertidest, kes vabaühendustele nende tegevusvõimekuse arendamiseks nõu pakuvad. Oleme näinud, et vabaühendused, kes kaasavad enda arendamiseks eksperte väljastpoolt oma ühingut, on tulemuste saavutamisel ja nende hindamisel olnud edukamad. Kuigi andmebaasis on juba palju kompetentsi, soovime seda veelgi laiendada ning teha kasutamise vabaühendustele mugavamaks. 

Hea arenguekspert, kui sa tegeled organisatsioonide nõustamise ja arendamisega – anna meile endast märku ning kandideeri meie andmebaasi! Ankeedi saad täita hiljemalt 17. detsembril SIIN

Ankeedis küsime sinu andmeid, võimekusi ning samuti palume välja tuua viimati nõustatud ühingud ning tulemused, milleni jõudsite. Eraldi e-mailiga palume saata ka ühingute soovituskirjad (võivad olla vabas vormis, sobib ka e-maili teel). 

Andmebaas on mõeldud vabaühendustele, kes tegelevad oma arenguvajadustega ning soovivad näiteks meie toel hakata mõnda projekti ellu viima. 

Seejuures on iga ühing vaba valima just enda tarbeks sobivad abilist – kas siis meie andmebaasist või mujalt. Konsultantide loetelu saab olema abiks valiku tegemisel, mitte kohustuseks. 

Mõistagi peab iga vabaühendus ise sõlmima kokkulepped konsultandi kaasamiseks – see puudutab nii töö sisu arutamist kui hinnas kokku leppimist. Kulud selleks saab ette näha ka KÜSKile esitatavas projekti eelarves. 

Arenguekspertide andmebaasist saad lähemalt lugeda www.kysk.ee/arengueksperdid.

Lisainfo:

Katriin Pannal
tel 656 0469
Katriin.Pannal@kysk.ee