Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Olete oodatud 10. detsembril KÜSK kogemuspäevale Tallinna Teletorni!

18.11.2013

Kutsume kõiki toetusesaajaid, koostööpartnereid nii olevikust kui tulevikust ja teisi huvilisi ühel toredal jõulukuu päeval KÜSKiga seotud kogemusi saama ja jagama. Anname erinevates vormides ülevaate viimasel kahel aastal KÜSK poolt toetatud projektidest, arutleme teemade üle, mis on läbi erinevate voorude ja konkursside ühiskonnas huviorbiiti kerkinud.

Ootame teid kõiki 10. detsembril Tallinna Teletorni 2. korruse kinosaali. See põnev päev jaotub ajaliselt nõnda:

10.30 Tervituskohv, võimalus omavahel suhelda ja tutvuda salapärase Kogemuste Seinaga.*
11.00 Alustame. Juhatame päeva sisse, tervitame kõiki osalejaid.
11.30 Räägime teemal vabaühendus kui professionaalse teenuse pakkuja.
Teema avab Toomas Roolaid - Päästeliidu nõukogu liige, Väitluskoolituse koolitajaja, vabaühenduste nõustaja.
Kogemusi jagavad nii Šveitsi VÜFist kui sotsiaalse ettevõtluse voorust toetuse saanud: Hermann Kalmus EELK Pilistvere Kogudusest, Kristi Ollino Pärnu Shalomi Abikeskusest, Riinu Lepa Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikust, Marko Simberg MTÜ Abikäsist ja Hendrik Noor, MTÜ Sänna Kultuurimõisast.
12.30 Lõunapaus
13.15 Teemaks on vabaühenduse tegemistesse oluliste inimeste kaasamine ja koostöösuhete loomine.
Teema avab Kristi Liiva - Arvamusfestivali idee algataja, SA Kiusamise Vastu asutaja, Kommunikatsioonibüroo JLP asutaja ja konsultant.
Kogemusi jagavad vabatahtlike kaasamise, eestkoste, annetuste ja sotsiaalse ettevõtluse voorudest:  Reili Rand Lapse Huvikaitse Kojast, Lauri Luide Serve the Cityst, Martin Noorkõiv SA Domus Dorpatensisest, Helga Mitt Pärnu Naiste Varjupaigast ja Airi Hallik Urvaste Külade Seltsist.
14.30 Energiapaus
15.00 KÜSK toel omandatud häid kogemusi, loodud lahendusi tutvustavad elava raamatukogu vormis
8 toetusesaajat. Laenutada on kõigil võimalik kuni 3 raamatut. Valik on siin:
* Jane Snaith "Vanemliku hoolitsuseta jäänud lapsed - kas nähtamatud inimesed?“ (Reisitoetuse saaja)
* Tiina Pauklin ja Triin Noorkõiv, SA Noored Kooli "Tagasi kooli" kogemus: Hüpe tundmatusse… koos koostööpartneri-rahastajaga!" (Heade ideede konkursilt)
* Jaanika Toome ja Epp Johani, MTÜ Teeme  "Raha, inimene, auklikud/kinnituisanud teed, maitsvad pannkoogid jne - maapiirkonna sotsiaalteenuse osutaja igapäev" (Šveitsi VÜFi voorust)
* Kaia-Kaire Hunt, MTÜ Terve Maailm "Terviseedendusmudel läbi kogukonna - uus tervis" (Heade ideede konkursilt)
* Piet Boerefijn, Eesti-Hollandi Heategevusfond (Toidupank)  "Ära peida heategevust vaka alla, vaid luba sel särada!" (Šveitsi VÜFi voorust)
* Külli Vollmer, Eesti Külaliikumine Kodukant "Külad avasid väravad" (Heade ideede konkursilt)
* Ene Velström, SA Omanäolise Kooli Arenduskeskus "Kogukonnavõrgustikud ja koostöö noorte riskikäitumise vähendamisel" (Šveitsi VÜFi voorust)
* Mikk Rand, MTÜ Kinobuss "Kinokoja tegemistest ehk Kodanike Kinost" (Šveitsi VÜFi voorust)
16.30 Võtame päeva vahval moel kokku. On väärt ootamist!

Päeva aitab koos hoida ning teid inspireerida Keit Fomotškin Terve Eesti Sihtasutusest.

*Kogemuste Sein – kõigil osalejatel on võimalik jagada oma head kogemust mõne KÜSK toel elluviidud projektiga seoses. Juhised selleks saadab teile meie poolt Katrin Barnabas kui olete registreerides huvist märku andnud.

Vabandame! Huviliste suure arvu tõttu on hetkel registreerumine lõppenud. Kui soovite siiski üritusel osaleda, siis võtke meiega ühendust ja lisame teie nime ootelisti. Kui kohti peaks vabanema, siis võtame teiega koheselt ühendust. Lisaküsimuste korral kirjutage aadressil kleiri@kysk.ee.

Ja veel: kõigil huvilistel on võimalik peale kogemuspäeva 49 sekundit kestva liftisõiduga Teletorni 21. korrusele kaunist tuledesärades linnavaadet nautima minna kõigest 4 euro eest.