Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

NULA inkubaator käivitub taas!

04.03.2019

 

Mis Sind närvi ajab? Meid ajab närvi, et Eestis on depressioon tabuteema, et paljud hooned ei ole ikka veel kõigile ligipääsetavad, et Eesti meeste eluiga on lühike, et naised peavad kodudes taluma väärkohtlemist, et talvel võib libedaga tänavatel konte murda ja et internetis sõimatakse teineteist.

Kuidas seda muuta? Üks võimalus on kandideerida NULA inkubaatorisse ideega, mis muudab Eestis elu paremaks ja lahendab mõne terava ühiskondliku probleemi.
 
Kuus kuud kestev 75 000 € suuruse auhinnafondiga NULA inkubaator, mis keskendub ühiskondlike algatuste arendamisele, alustab neljandat hooaega. Lahendusi teravatele ühiskondlikele probleemidele ootame 4. aprillini.

KÜSKi ja Heateo Sihtasutuse loodud NULA inkubaatori eesmärk on leida uuenduslikke ja nupukaid lahendusi teravatele probleemidele Eesti ühiskonnas. Inkubaatorisse ootame lahendusi, mis võivad olla seotud perede toimetuleku, hariduse, eakate elukvaliteedi, keskkonna, vaimse tervise või mõne muu kriitilise probleemiga Eesti ühiskonnas.
 
Mõtteid, kuidas jõuda parimate lahendusteni ja võimalust kohtuda samast teemast huvitatud inimestega, pakuvad kolm inspiratsiooniõhtut 
  • 20. märtsil Tartus
  • 21. märtsil Tallinnas
  • 27. märtsil Narvas
Ideid saab esitada ja lisainfot uurida kuni 4. aprillini inkubaatori kodulehel.
Kümme parimat lahendust saavad oma ideed edasi arendada kuuekuulises inkubaatoris koos professionaalsete ekspertide ja mentoritega. Aasta lõpus selguvad kolm algatust, mis saavad KÜSKilt 25 000 € suuruse starditoetuse.


 
Lisainfo:
Mari-Liis Dolenko
655 6423; 521 2422
Mariliis.Dolenko@kysk.ee