Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

NULA inkubaator

Ootame NULA (NUpukad LAhendused) inkubaatorisse nutikaid, mõjusaid ja uuenduslikke ideid, mis lahendaks teravaid ühiskondlikke probleeme. Soovime panna inimesi vaatama tavapärastest lahendustest kaugemale, tooma mujal maailmas hästitöötavaid mudeleid Eestisse või luua ise täitsa uus lahendus. NULAst on võrsunud kahe aasta jooksul juba vähemalt 6 sellist algatust - 2016 sügisel osutusid kolmeks võitjaks Avatud Kool, Topsiring ja Vaikuseminutid - ning 2017. aasta hooajal Asendusõpetajate süsteem, vangide treeningprogramm Käpp ja Käsi ning Alustavat õpetajat toetav kool.

NULA koosneb mitmest etapist, mis tagavad selle, et säravatest, kuid veel lihvimist vajavatest ideedest võiks lõpuks areneda välja jätkusuutlikud ja mõjusad lahendused.
  • Esmalt toimub kevadel ideekorje, millele eelnevad ideede genereerimiseks ja mõttekaaslaste leidmiseks mõeldud inspiratsiooniõhtud nii Tartus kui Tallinnas
  • Seejärel algab inkubatsiooniprogramm (ekspertide nõu, koolitused, idee viimistlemine) kuuele parima ideega meeskonnale
  • Aasta lõpus ootame nii NULA kui ka teiste arenguprogrammide ja inkubaatorite läbijate projekte ning anname kuni kolmele parimale lahendustele 25 000 suuruse starditoetuse.
 
NB! Käivitunud on juba kolmas NULA hooaeg – ootame ideid 4. aprilliks 2018.
Täpsemalt saad kõigest lugeda veebilehelt 
nula.ee.

NULA inkubaatorit aitab KÜSKil läbi viia Heateo Sihtasutus