Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Nõukogu


Nõukogu esimees:
 
Alari Rammo Rammo@me.com vabaühenduste esindaja


Nõukogu aseesimees:

Maiu Lauring Maiu.Lauring@gmail.com vabaühenduste esindaja


Nõukogu liikmed:

Demis Voss nurmekodu@gmail.com vabaühenduste esindaja
Helina Loor Helina.Loor@gmail.com   vabaühenduste esindaja
Kari Käsper Kari.Kasper@humanrights.ee vabaühenduste esindaja
Raivo Küüt Raivo.Kyyt@siseministeerium.ee Siseministeeriumi esindaja
Eha Paas Eha.Paas@gmail.com Rahandusministeeriumi esindaja