Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

​"Mida me aasta otsa teinud oleme?" ehk nõukogu kinnitas KÜSKi möödunud majandusaasta aruande

15.04.2019
Eelmise nädala teisipäeval tuli järjekordseks koosolekuks kokku KÜSKi nõukogu. Arutati voorude tingimusi, suvise seminari – suminari – teemasid, jagati infot taotlusvoorude tulemuste kohta, külaline Avo Üprus rääkis KÜSKi toetatud SEMPRE projekti elluviimise tulemustest.
 
Lisaks sai kinnitatud 2018. aasta majandusaasta aruanne, mida saab täies mahus näha SIIT.
Nagu kombeks, on üks aruande osa tegevusaruanne. Kui sulle pakub huvi, mis olid enimtoetatud valdkonnad, mida sai tehtud sotsiaalse ettevõtluse edendamiseks, kuidas läheb rahvusvahelisel koostööl, mis ettevõtmises meie kollektiiv vabatahtlikuna osales ja kuidas meie aasta üldiselt kulges, siis loe ja jaga julgelt ka teistega!
 
 
Olulisemad tähelepanekud koosolekult:

  • 2019. aasta arenguhüppe vooru tingimused on valmis. Lähemalt kuulete juba nädala pärast.
  • Tänase seisuga on rohkem kui pool reisitoetuste summast juba toetusteks ära jagatud.
  • 4 aastat tagasi koostöövõrgustike taotlusvoorust toetust saanute hulgast toimib tänaseni täielikult või osaliselt 96% võrgustikest. Sellest kirjutame pikemalt juba maikuus.
  • Sel aastal esmakordselt toimunud arenguhüpet ettevalmistava vooru tagasiside ja taotluste kokkuvõte näitavad, et uue vooru käivitamine on ennast õigustanud.
 
Järgmine KÜSKi nõukogu koosolek toimub 11. juunil 2019.

Huvilised saavad koosolekutel toimunust täpsemalt lugeda nõukogu protokollidest, mille paneme reeglina üles paari nädala jooksul peale nende toimumist.