Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Ligipääsetavad seminariruumid


Oleme sotsiaalmeedias tehtud üleskutsega kogunud kokku hulganisti häid soovitusi ruumidest, kus vabaühendused ja meie teised partnerid saaksid korraldada seminare ja muid üritusi, mis oleksid ligipääsetavad kõikidele inimestele. 

Peame väga oluliseks, et igal inimesel oleks võimalus olla täisväärtuslik ühiskonna liige, et igaühel oleks võimalus teha oma häält kuuldavaks, saada osa aruteludest ja jagatavatest teadmistest, infost ja üheskoos olles tekkivatest võrgustikest. Tihti saab aga paljude inimeste jaoks esimeseks takistuseks füüsiline ligipääsematus nendele kohtadele, kus arutelud, teadmiste jagamine ja sotsialiseerumine toimub. See on asjaolu, mille ennetamisele paneme KÜSKis üha enam rõhku ning juhendame ka häid partnereid ja teisi vabaühendusi seda tegema. Nagu me kõik teame, ei ole aga õigete ruumide leidmine sündmuste korraldamiseks alati kõige lihtsam ülesanne.

See kaart on abimeheks taoliste ruumide leidmisel ja valimisel, kuid tegemist ei ole veel täieliku ülevaatega kõikidest kohtadest. Näiteks ei pannud me esmasel üleskutsel rõhku rohkem teada-tuntud konverentsikeskustele, vaid üritasime leida vähem tuntud kohti, mida pakuvad ühingud ise.

Kui tead veel mõnda head ligipääsetavat ruumi, ole kena ja jaga seda ka teistega! Info lisamiseks mine siia.