Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Kutsume sind kogemuspäevale "Jalad alla!"

01.10.2018

Vabaühendused, avaliku sektori esindajad ja muidu aktiivsed kohtuvad neljapäeval, 8. novembril algusega kell 10 KÜSKi sünnipäevahõngulisel kogemuspäeval Tallinnas. Kogemuspäev kannab pealkirja "Jalad alla!". 

Millised on mõjuka algatuse loomise eeldused? Keda ja kuidas on riigi asi toetada? Kas teiste edust või ebaõnnestumisest on midagi õppida? Kuidas olla iseseisev ja edukas ka siis, kui KÜSK saab 20? Mis KÜSKist üldse tolku on? Meil on palju küsimusi, aga ka vastusevariante, avatud mõtteridu ning inimesi, kellega neid teemasid arutada ja kes kogemuspäevale omaselt oma kogemusi jagavad. Sina loodetavasti nende seas.

Paraku on kõik 150 kohta juba täis ning registreerimine lõppenud. Võid aga igaks juhuks meile siiski oma huvist märku anda ja kui on ära ütlejaid, siis võtame sinuga ühendust. Seda saab teha SIIN.

Kogemuspäev toimub Lillepaviljonis (Pirita tee 26, Tallinn). Päeva hoiab kursil Märt Treier.


Kogemuspäevalt leiad inspiratsiooni, kasulikke nõuandeid ja soovitusi oma ala ekspertidelt. Ühtlasi tähistame KÜSKi kümnendat sünnipäeva. Kogu kogemuspäeva ajakava on SIIN. Tule ja võta sõber kaasa!

Kogu päeva jooksul on võimalus tutvuda näitusega KÜSKi kümne aasta tegemistest ja tähelepanuväärsematest muutuste loojatest Eesti vabakonnas.

Lisainfo: Mari-Liis Dolenko, tel 655 6423, mariliis@kysk.ee