Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

KÜSKi nõukogu koosolekul olid fookuses mitmed tulevased toetusmeetmed ja 2018. aasta tegevused

04.10.2017


Nõukogu 27. septembri koosolekul kinnitati mitme õigepea avaneva toetusmeetme tingimused ja arutati KÜSKi järgmise aasta tegevuste üle.

Nii nagu tänavu, pakub KÜSK järgmiselgi aastal kahes fookustatud arenguhüppe voorus toetusi ühingute tegevusvõimekuste arendamiseks. Nõukogu koosolekul kinnitati neist esimese tingimused ja alates homsest võibki meie kodulehelt leida info jaanuarikuise tähtajaga voorust taotlemise kohta.

Suve lõpus KÜSKis toimunud arutelud vabakonna tugitegevuste rahastamise konkursi parendamisest päädisid nõukogu poolt muudatuste ja uute tingimuste kinnitamisega. Ühingute jaoks olulisim erinevus varasemast seisneb selles, et uuest aastast on konkursil nelja taotlemise tähtaja asemel kaks. Üks neist on kohe jaanuaris, mis võimaldab taotlejatel juba aasta alguses hakata vabakonna arendamiseks projekte ellu viima. Teine tähtaeg saab olema septembris. Uuenenud konkursi kuulutame välja lähinädalate jooksul.

Ühingutele rohkem huvi pakkuvatest teemadest kinnitati nõukogu koosolekul veel ka tingimused uue arenguprogrammi läbiviija leidmiseks, mis saab olema suunatud sotsiaalsetele ettevõtetele ja avalike teenuste osutajatele. Täpsemalt kuulete sellest juba järgmise nädala alguses, kui kuulutame välja konkursi programmi läbiviija otsimiseks.

Veel arutas nõukogu KÜSKi 2018. aasta tegevusi seoses haldusreformist tulenevate muudatustega ühingute rahastamisel. KÜSKiga seotud muudatustest anname teile teada aasta lõpupoole, kui plaanid täpsustunud on ja tegevused paika saavad.

Järgmised nõukogu koosolekud toimuvad 2. novembril ja 14. detsembril. Täpsemalt saab koosolekutel toimunust lugeda nõukogu protokollidest, mille paneme reeglina üles paari nädala jooksul peale nende toimumist.

 
Lisainfo:
Agu Laius; 655 6424, 508 2997; agu@kysk.ee