Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

KÜSKi nõukogu kinnitas 2019. aasta tegevus- ja finantsplaanid

11.02.2019


Eelmise nädala kolmapäeval toimus selle aasta esimene nõukogu koosolek, kus kinnitati muuhulgas ka käesoleva aasta tegevus- ja finantsplaanid.
Kel info varasemalt kõrvust-silmist mööda lipsanud, siis 2019. aasta toetusvõimaluste kohta saab täpsemalt lugeda aasta alguses ilmunud postitusest.
 
Nõukogu arutas selle aasta arenguhüppe vooru tingimusi ning tõi sisse mõningaid muudatusi. Näiteks leppis nõukogu kokku, et edaspidi ei välistata toetuse taotlemisel ka Euroopa Liidu, välisriikide või riiklikke toetusi vahendavaid sihtasutusi ning MTÜsid.
Pärast tingimuste kinnitamist avame aprillis taotlusvooru ning on oodata põnevaid koolituspäevi. Senikaua saab vooru põhimõtetega lähemalt tutvuda siin.
 
Järgmine KÜSKi nõukogu koosolek toimub juba aprillis, kui kinnitatakse 2018. aasta majandusaasta aruanne. KÜSKi eelmise aasta tulemusaruannet jagame kindlasti ka suuremale ringile.
 


Huvilised saavad koosolekutel toimunust täpsemalt lugeda nõukogu protokollidest, mille paneme reeglina üles paari nädala jooksul peale nende toimumist.