Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

KÜSK Šveitsi Vabaühenduste Fondi 2013.a. avalike teenuste arendamise ja käivitamise taotlusvooru esitati 35 taotlust

01.10.2013

KÜSK Šveitsi Vabaühenduste Fondi 2013.a. avalike teenuste arendamise ja käivitamise taotlusvooru laekus 35 taotlust, millega taotleti kokku toetust ligi 930 000 eurot.

KÜSK büroo poolt tehtud taotluste tehnilise hindamise käigus ei vastanud taotlusvooru tingimustele 11 taotlejat. Peamised puudused: taotleja ei tegutse avalikes huvides; taotleja kodulehel ei ole avalikustatud põhikiri, majandusaasta aruanded, juhatuse koosseis, eetilise tegutsemise põhimõtted; taotlus, eelarve, äriplaan on ebakorrektselt või puudulikult täidetud; hilinemine taotluse esitamisel. Tehnilisest hindamisest väljalangenutele on saadetud vastav KÜSK juhataja otsus, kus teavitatakse konkreetsest mittevastavuse põhjustest.

24 taotlust saadeti ekspertidele sisuliseks hindamiseks. Hindamistulemuste alusel otsustab KÜSK nõukogu taotluste toetamise 19. novembril 2013.

Lisainfo: Merlin Sepp merlin@kysk.ee

Šveitsi Vabaühenduste Fond on Eesti-Šveitsi koostööprogrammi raames 2011. aastal käivitatud toetusskeem, mida juhib ja viib ellu Kodanikuühiskonna Sihtkapital koostöös Siseministeeriumi ja Rahandusministeeriumiga.