Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Kogemuspäev 2019


 

Ootame sind 1. novembril kell 10.00 Rakvere AQVA Hotel&Spa konverentsikeskusesse (Parkali 4) osalema järjekorras seitsmendal KÜSKi kogemuspäeval, mis kannab alapealkirja EBAÕNNESTUMISTE MEISTRIKLASS.
 

Elu vabaühendustes on lust ja lillepidu - kaasame maailma parimaid inimesi, juhime protsesse sihipäraselt ja valutult ning soovitud tulemused tulevad lepase reega. Või siis mitte?

Tänavune kogemuspäev kutsub kaasa mõtlema ja arutlema, mida ja kuidas ebaõnnestumistest õppida. Oma kogemusi jagavad vabaühendused üle Eesti, nii suured kui väikesed - õpime luhtumistest õppima. Et me näeksime tagasilöökides arenguvõimalusi ja läheksime tugevamate organisatsioonidena edasi. Ja eks ole eestlasele omane ka tahe kuulata teiste ebaedu-lugusid, et mõistvalt noogutada - ma ei ole selles üksi :)

Meie päeva läbib teinegi joon - pöörame konverentsil ekstra tähelepanu keskkonnasäästlikkusele ning soovime panna sindki neil teemadel rohkem kaasa mõtlema ja tegutsema.

Päevakavaga saab tutvuda SIIN. Kirja saad end panna SIIN.

KOGEMUSPÄEVAL OSALEJAD


Vajadusel pakume nii viipekeelset kui kirjatõlget ja abi sündmusel liikumisel.


Kuidas kohale saada?
Bussijaam pakub hetkel oma graafikus näiteks selliseid variante:

Tallinnast kell 8:15, kohal 9:45
Tartust kell 7:10, kohal 9:20
 

Kes eelistab liikumisvahendina autot, siis paneme südamele, et jagamine on hoolimine Kui tead, et maakonnast on tulemas teisigi inimesi, siis soovitame koopereeruda. Anna oma liikumise plaanidest (nii vabadest kohtadest kui küüdivajadusest) teada SIIN.

Kohtumiseni!


Lisainfo: Mari-Liis Dolenko, mariliis@kysk.ee, tel 52 12 422 / 655 6423