Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Hea vabaühendus, rahvusvahelise koostöö toetused on taas avatud!

02.01.2019

 


Ootame Eesti vabaühenduste rahvusvahelise koostöö võimekust ja ühingute rahvusvahelisel areenil tegutsemise mõju nähtavust tõstvaid taotlusi.

Reisitoetuste konkursi raames toetame vabaühenduste esindajate osalemist rahvusvahelisel kodanikuühiskonna alasel sündmusel, katusorganisatsiooni korraldatud sündmusel, rahvusvahelise koostööprojekti ettevalmistaval töökoosolekul ja osalemist koolitusel välismaal. Lisaks toetame väliseksperdi toomist vabaühenduse poolt korraldatud Eestis toimuvale kodanikuühiskonnaalasele avalikule sündmusele või koolitusele.

Välisprojektide omafinantseeringu konkursi raames pakume tuge vabaühendustele, kes on saanud toetust välisrahastajale esitatud rahvusvahelise koostööprojekti elluviimiseks või kes osalevad vastavas projektis partneritena.

EV100 rahvusvaheliste katusorganisatsioonide suursündmuste konkurss on ette nähtud rahvusvahelise katusorganisatsiooni Eestis toimuva suurürituse korraldamiseks Eesti liikmesühenduse poolt. Toetused on samuti osa Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul antavatest toetustest kodanikuühendustele ja -algatustele.

Reisitoetuste konkursi rahaline maht on 30 000 eurot aastas ning taotlusi võtame vastu, kuni eelarves vahendeid jätkub. Välisprojektide omafinantseeringu konkursi ja EV100 rahvusvaheliste katusorganisatsioonide suursündmuste konkursi rahaline maht on kokku 65 000 eurot aastas ning toetusi anname välja taotluste laekumise järjekorras kahe toetussuuna üleselt kuni eelarves vahendeid jätkub.


Uuri lähemalt siit.