Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

EV100 toetused

 


Teeme Eestile kingitusi!


2018. aastal tähistas Eesti suurelt oma ümmargust tähtpäeva  - saja aasta juubelit. EV100, Riigikantselei ja KÜSK andsid läbi ühiste taotlusvoorude koos hoogu algatustele, mis on väärilised kingitused Eestimaa suure juubeli tähistamiseks. Sünnipäevast ja kingitustest, ka neist, mis tehtud ilma KÜSKi ja Riigikantselei toeta, saab lähemalt lugeda siit: www.ev100.ee.
 
2016. aastal korraldasime EV100 tiimiga ühe kitsama suunitlusega laste ja noorte looduse või liikumisharjumustega seotud projektide taotlusvooru, mille tulemused on siin. Samuti viisime läbi ühe laiema fookusega sünnipäevakingituste taotlusvooru, mille tulemustega saab tutvuda siin.
 
2017. aastal jätkasime sünnipäevale hoo andmist EV100 sünnipäevakingituste taotlusvooruga, kust toetasime laia skaalat tegusid, ettevõtmisi ja sündmusi, mis teevad Eesti elu paremaks ja rõõmsamaks ning loovad kindlama tuleviku lastele. Oluliseks märksõnaks oli piirkondade koostöö. Toetatud koostööalgatuste nimekirja leiab 2017. aasta toetuste seast siit.

Ka kutsusime ellu EV100 kingituste ja sündmuste väiketoetuste taotlusvooru, millega pakkusime kuni 1500 euro suuruseid väiketoetusi. Toetusesaajate nimekiri asub siin.

Juubelikingitustele lisaväärtuse andmiseks avasime aasta lõpus teavitustoe taotlusvooru, kust EV100 kingituste tegijad said oma tegemiste paremaks kommunikatsiooniks või nende jäädvustamiseks toetust küsida. Suurtoetuste saajad leiate siit ja väiketoetuse saajad siit.

Ka 2018. aasta voorus toetasime kingituste teavitus- ja jäädvustamistegevusi. Väikeprojektide tulemused leiab siit ja suurprojektide tulemused leiab siit.  

2019. aastal jätkame KÜSKi enda konkursiga, mis EV100 raames ellu kutsutud ja mille eesmärgiks on aidata vabaühendustel kinnitada tugevamini kanda rahvusvahelise koostöö areenil ja toetada neid rahvusvaheliste katusorganisatsioonide suursündmuste korraldamisel Eestis.