Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Arenguekspert, anna endast märku!

14.03.2019


KÜSK ootab jätkuvalt organisatsioonide arendamisega tegelevaid arengueksperte endast märku andma!
 
Mõni aasta tagasi lõi KÜSK andmebaasi arenguekspertidest, kes vabaühendustele nende tegevusvõimekuse arendamiseks nõu pakuvad. Oleme näinud, et vabaühendused, kes kaasavad enda arendamiseks eksperte väljastpoolt oma ühingut, on tulemuste saavutamisel ja nende hindamisel olnud edukamad. Kuigi andmebaasis on juba palju kompetentsi, soovime seda pidevalt veelgi laiendada ning teha kasutamise vabaühendustele mugavamaks.
 
Hea arenguekspert, kui sa tegeled organisatsioonide nõustamise ja arendamisega – anna meile endast märku ning kandideeri meie andmebaasi! Ankeedi täida palun hiljemalt 1. aprilliks SIIN.
Ankeedis küsime sinu andmeid, võimekusi ning samuti palume välja tuua viimati nõustatud ühingud ning tulemused, milleni jõudsite. Eraldi e-mailiga palume saata ka ühingute soovituskirjad (võivad olla vabas vormis, sobib ka e-maili teel).
 
Arengueksperte koondav andmebaas on mõeldud vabaühendustele, kes soovivad mõne – näiteks KÜSKi poolt toetatud - projekti raames oma arenguvajadustega tegeleda. Seejuures on iga ühing vaba valima just enda tarbeks sobivat eksperti – kas siis meie poolt soovitatud inimeste hulgast või mujalt. Konsultantide loetelu saab olema abiks valiku tegemisel, mitte kohustuseks.
 
Mõistagi peab iga vabaühendus ise sõlmima kokkulepped konsultandi kaasamiseks – see puudutab nii töö sisu arutamist kui hinnas kokku leppimist. Kulud selleks saab ette näha ka KÜSKile esitatavas projekti eelarves.
 
Arenguekspertide andmebaasist saad lähemalt lugeda www.kysk.ee/arengueksperdid.
 
Lisainfo:
Katriin Pannal
tel 656 0469
Katriin.Pannal@kysk.ee