Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Nupukate lahenduste inkubaator


Ootame NULA nupukate lahenduste inkubaatorisse nutikaid, mõjusaid ja uuenduslikke ideid, mis lahendaks teravaid ühiskondlikke probleeme. Soovime panna inimesi vaatama tavapärastest lahendustest kaugemale, tooma mujal maailmas hästitöötavaid mudeleid Eestisse või luua ise täitsa uus lahendus. NULA esimene hooaeg on edukalt läbi - 2016 sügisel osutusid kolmeks võitjaks Kogukonnakool, Topsiring ja Vaikuseminutid.

NULA koosneb mitmest etapist, mis tagavad selle, et säravatest, kuid veel lihvimist vajavatest ideest võiks lõpuks areneda välja jätkusuutlik ja hea lahendus.
  • Esmalt toimub kevadel ideekorje, millele eelnevad ideede genereerimiseks mõeldud inspiratsioonipäevad 
  • Seejärel algab inkubatsiooniprogramm (ekspertide nõu, koolitused, idee viimistlemine) välja valitud ideedega meeskondadele
  • Viimasena ootame aasta lõpus nii NULA kui ka teiste arenguprogrammide ja inkubaatorite läbijate projekte ning anname parimatele lahendustele starditoetuse.
 
Täpsemalt saad ühiskonda parandavatest ideedest ja NULA inkubaatorist lugeda veebilehelt nula.ee


Nupukate lahenduste inkubaatorit aitab KÜSKil läbi viia Heateo Sihtasutus. Ideede soojendamiseks korraldatud inspiratsiooniõhtute ettevalmistamisel ja suvises inkubatsioonis on olnud meie partneriteks ka Speaksmarti väitluskoolitajad.